383LX153M080B062VS
CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX153M080B062VS
383LX153M080B062VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX153M080B062VS, 15000µF kapasitansı ve 80V nominal gerilimi ile radial snap-in konfigürasyonunda tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arası) çalışabilir ve 3000 saat 105°C'de ömür garantisi sunmaktadır. 28mOhm ESR değeri ile düşük içsel dirençli tasarımı sayesinde, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik projelerde kullanılır. ±20% toleransı ile 7.65A (20 kHz) ve 6.65A (120 Hz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V