383LX153M063A062
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
383LX153M063A
383LX153M063A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX153M063A062, 15000µF kapasitansına ve 63V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolaylıkla yerleştirilebilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile gemi üretimi, elektrik ekipmanları, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan bir kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V