383LX122M350A082
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX122M350A
383LX122M350A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX122M350A082, 1200 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür değeri 105°C sıcaklıkta sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde karşılaşılan enerji depolama ve EMI suppression ihtiyaçlarını karşılamak için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V