383LX104M025B062V
CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LX104M025B062V
383LX104M025B062V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LX104M025B062V, 100000 µF kapasitansa ve 25V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı bu bileşen, snap-in tipi 5 pin kasa ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 15mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel güç dönüştürücüleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 10.02 A ve 20 kHz'de 11.52 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.52 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V