383LL842M080N052
CAP ALUM 8.4UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
383LL842M080N
383LL842M080N052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383LL842M080N052, 8.4 µF kapasitansına ve 80V dereceli gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransı ile 46mOhm ESR değerine sahip kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekansda 5.86A, yüksek frekansda 8.2A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8.4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V