383L124M016N082
CAP ALUM 120000UF 20% 16V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
383L124M016N082
383L124M016N082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 383L124M016N082, 120000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radyal konfigürasyonda sunulan bu snap-in kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 9mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilen özelliklere sahiptir. 120Hz'de 8.7A, 20kHz'de 10.5A ripple akımı kapasitesine ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V