382LX822M200B092VS
CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX822M200B092VS
382LX822M200B092VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX822M200B092VS, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radial, snap-in kasa tipinde olan bu komponentin -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı vardır. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değeriyle polarize kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V