382LX682M200B082V
CAP ALUM 6800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX682M200B
382LX682M200B082V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX682M200B082V, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radial bağlantı sağlar. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür değerine sahiptir. 20 kHz'de 15.97 A, 120 Hz'de 11.41 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.97 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V