382LX563M050N102
CAP ALUM 56000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX563M050N102
382LX563M050N102 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX563M050N102, 56000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can - Snap-In montaj tipinde 4 kurşunlu gövdesi, Through Hole lehimleme tekniği ile PCB'ye entegre edilir. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 3000 saat yaşam süresi ile orta uzun süreli uygulamalara uygundur. ±20% tolerans değeri ile ripple current kapasitesi 20 kHz'de 13.19 A ve 120 Hz'de 11.47 A'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.19 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V