382LX563M025N052
CAP ALUM 56000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX563M025N052
382LX563M025N052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX563M025N052, 56000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated gerilimde çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can - Snap-In montaj türüyle Through Hole bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile 10.3 A @ 20 kHz high frequency ripple current ve 9 A @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yedekleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V