382LX561M500B052VS
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
382LX561M500B052VS
382LX561M500B052VS Hakkında
WEC tarafından üretilen 382LX561M500B052VS, 560 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 3.52 A ve 20 kHz'de 4.05 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.05 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V