382LX473M050B062V
CAP ALUM 47000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX473M050B062V
382LX473M050B062V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX473M050B062V, 47000 µF kapasitansa ve 50V voltaj derecelendirimesine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek için tasarlanmış olan bu bileşen, snap-in kasa tasarımında 5 lead konfigürasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresiyle güvenilir performans sunar. ±20% tolerans değeriyle belirtilen kapasitans, 20 kHz'de 13.27 A ve 120 Hz'de 11.54 A ripple akımını tolere edebilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.27 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V