382LX392M200N082
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX392M200N
382LX392M200N082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX392M200N082, 3900 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında çalışmaktadır. Radial, snap-in montaj tipinde olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 7.35 A ripple akım taşıyabilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj şekli sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V