382LX273M080B082VS
CAP ALUM 27000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX273M080B082
382LX273M080B082VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX273M080B082VS, 27000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömrü, yüksek ripple akım kapasitesi (20 kHz'de 14.18A) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.18 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V