382LX273M050N052
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX273M050N
382LX273M050N052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX273M050N052, 27000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi radial kasa ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 8.1 A ve 20 kHz'de 9.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V