382LX273M050A062
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX273M050A
382LX273M050A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX273M050A062, 27000 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransı ve 85°C'de 3000 saat ömrü ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V