382LX272M250B052VS
CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
382LX272M250B
382LX272M250B052VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX272M250B052VS, 2700µF kapasitesi ve 250V rated voltage'a sahip radial, snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 3000 saatlik ömrü sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 20 kHz'de 7.79A ve 120 Hz'de 6.77A ripple current özelliği bulunur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.79 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V