382LX223M100B092VS
CAP ALUM 22000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX223M100B
382LX223M100B092VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX223M100B092VS, 22000µF kapasitansına ve 100V nominal voltajına sahip bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile, snap-in kasa tasarımında 5 pin konfigürasyonuna sahiptir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışan bu kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömür sunmaktadır. Yüksek ripple current kapasitesi (13.52A @ 20kHz, 11.76A @ 120Hz) ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.52 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V