382LX183M100B082VS
CAP ALUM 18000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX183M100B082VS
382LX183M100B082VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX183M100B082VS, 18000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi garantisinde, 20 kHz'de 12.65 A ve 120 Hz'de 11 A ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin polar yapısı kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V