382LX183M100B082V
CAP ALUM 18000UF 20% 100V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
382LX183M100B082V
382LX183M100B082V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX183M100B082V, 18000µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömrü (85°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 20 kHz'de 12.65A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans devrelerinde çalışmaya uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V