382LX183M063N062
CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX183M063N
382LX183M063N062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX183M063N062, 18000 µF kapasitanslı ve 63V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine uygun bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini karşılayan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat yaşam süresi garanti eder. 120 Hz'de 9.25 A ve 20 kHz'de 10.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V