382LX152M500B102VS
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX152M500B
382LX152M500B102VS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX152M500B102VS, 1500 µF kapasitanslı ve 500 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür süresi garantisinde tasarlanmıştır. 20 kHz'de 9.31 A ve 120 Hz'de 6.65 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı uygulamaları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.31 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V