382LX152M500B102V
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX152M500B
382LX152M500B102V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX152M500B102V, 1500µF kapasitansı ve 500V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen değer aralığında kapasitans sunması, 9.31A yüksek frekans (20 kHz) ve 6.65A düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmasını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.31 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V