382LX152M350B062V
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX152M350B
382LX152M350B062V Hakkında
382LX152M350B062V, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilebilir. 3000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 20 kHz'de 8.41A ve 120 Hz'de 6.01A ripple akımını taşıyabilmektedir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.41 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V