382LX152M250A052
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX152M250A
382LX152M250A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX152M250A052, 1500 µF kapasitansla 250V nominal gerilim için tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile başlangıç kapasitansını korur ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direk entegre edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılan bu kondansatör, polar yapısı nedeniyle doğru polariteyle bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V