382LX123M100N082
CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX123M100N
382LX123M100N082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX123M100N082, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilimde çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial bağlantılı snap-in kasa tipi ile through-hole montaja uygun olup, 4 pinli yapıdadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (20 kHz) ripple akımı 10A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 8.65A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V