382LX122M450B082V
CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX122M450B
382LX122M450B082V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX122M450B082V, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial, snap-in montaj tipindedir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömürlü olan kondansatör, 20 kHz'de 7.99 A ve 120 Hz'de 5.71 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.99 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V