382LX103M100B052V
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX103M100B052V
382LX103M100B052V Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX103M100B052V, 10000 µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in bağlantı tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 20 kHz'de 10.14 A ve 120 Hz'de 8.82 A ripple akım yeteneği ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.14 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V