382LX103M100A082
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
382LX103M100A
382LX103M100A082 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 382LX103M100A082, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilimde çalışmaya tasarlanmış, radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, filtre devrelerine ve yüksek kapasitans gereken uygulamalarda tercih edilir. 4 lead snap-in paket tipi, hızlı montaj ve demontaj imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V