381LX822M035K022
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX822M035K
381LX822M035K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX822M035K022, 8200 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 20 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.9A ripple current özelliğine sahiptir. Snap-in montaj tipi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Ancak bu bileşen güncel pazarda bulunmayan (obsolete) bir parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V