381LX822M025J022
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX822M025J
381LX822M025J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX822M025J022, 8200 µF kapasitanslı ve 25V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür sunmaktadır. 20 kHz'de 3.1 A ve 120 Hz'de 2.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısıyla güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V