381LX820M400J012
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX820M400J
381LX820M400J012 Hakkında
381LX820M400J012, WEC tarafından üretilen 82µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere uyumludur. ±20% tolerans ile belirtilmiş 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 20 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V