381LX820M400H032
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX820M400H
381LX820M400H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX820M400H032, 82 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 2.426Ohm ESR değeri ile 120Hz'de 600 mA ve 20kHz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Kompakt radial can paketi ile standart DIP tutacaklara uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.426Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V