381LX682M050J052
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX682M050J
381LX682M050J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX682M050J052, 6800 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 20 kHz'de 3.8A ve 120 Hz'de 3.3A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V