381LX682M035J032
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX682M035J
381LX682M035J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX682M035J032, 6800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipinde through-hole montajı destekleyen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 20 kHz'de 3A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Part Status: Obsolete
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V