381LX682M016H012
CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX682M016H
381LX682M016H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX682M016H012, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in montaj tipine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 2.5 A @ 20 kHz yüksek frekans ve 2.2 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kondansatör, endüstriyel kontrolü, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V