381LX681M350A052
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX681M350A
381LX681M350A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX681M350A052, 680 µF kapasitansına ve 350 V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahip olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 20 kHz'de 2.4 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple akım yükseltebilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve enerji dönüştürme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V