381LX681M315A052
CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX681M315A
381LX681M315A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX681M315A052, 680 µF kapasitanslı, 315 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türünde tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 20 kHz'de 2.4 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar için through-hole monte edilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V