381LX681M250K452
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX681M250K452
381LX681M250K452 Hakkında
WEC tarafından üretilen 381LX681M250K452, 680 µF kapasitansa ve 250 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketi ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 293 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilen özellikleri, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. 1.7 A @ 120 Hz ve 2.4 A @ 20 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V