381LX681M250J042
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX681M250J
381LX681M250J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX681M250J042, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama amaçlı kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V