381LX681M200H452
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX681M200H452
381LX681M200H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX681M200H452, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ±20% toleransa ve polar yapıya sahiptir. Yüksek frekansta (20 kHz) 2.4 A, düşük frekansta (120 Hz) 1.7 A ripple current değerlerine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve genel filtrasyonlu uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V