381LX681M180J032
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX681M180J032
381LX681M180J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX681M180J032, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, Can - Snap-In montaj tipi sayesinde PCB'ye kolay monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi verir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında kullanılmaktadır. 20 kHz'de 2.4A ve 120 Hz'de 1.7A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V