381LX680M450H022
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX680M450H
381LX680M450H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX680M450H022, 68 µF kapasitansına ve 450 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi ile genel amaçlı endüstriyel ve elektronik uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve yüksek ripple akım kapasitesi (700 mA @ 20 kHz) sayesinde güç kaynağı filtreleme, DC-DC konvertörler ve benzer enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplandırma gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V