381LX680M250H202
CAP ALUM 68UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX680M250H202
381LX680M250H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX680M250H202, 68µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. Through-hole montajlı radial can tipi gövdesi snap-in şeklinde tesisata uyumludur. -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında kapasitans değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtering uygulamaları ve genel amaçlı power conditioning sistemlerinde sıkça tercih edilmektedir. 600 mA ripple akım kapasitesi 20 kHz'de ve 400 mA ripple akım kapasitesi 120 Hz'de belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V