381LX563M016A052
CAP ALUM 56000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX563M016A052
381LX563M016A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX563M016A052, 56000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 6 A ve 20 kHz'de 6.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt monte edilir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V