381LX563M010K052
CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX563M010K052
381LX563M010K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX563M010K052, 56000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere entegre edilebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sağlar. 20 kHz'de 5.8A ve 120 Hz'de 5A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V