381LX562M063A032
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX562M063A
381LX562M063A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX562M063A032, 5600 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür özellikleri (105°C'de) genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 20 kHz'de 3.8 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V