381LX562M050J042
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX562M050J042
381LX562M050J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX562M050J042, 5600 µF kapasitesi ve 50V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaya uygundur. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 3.2A, 120 Hz'de 2.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjileme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Lütfen bu ürün obsolete (üretilmiyor) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V