381LX561M400A052
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M400A
381LX561M400A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M400A052, 560 µF kapasitanslı ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% toleransı ile sağlanan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. 20 kHz'de 2.5 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole bağlantı şekliyle standart PCB'lere entegrasyonu kolay ve güvenilirdir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V