381LX561M350A452
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M350A452
381LX561M350A452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M350A452, 560 µF kapasitansa ve 350 V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, yüksek frekansta 2.1 A (20 kHz) ve düşük frekansta 1.5 A (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve enerji devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V